Питанням про те, як часто слід міняти масло в двигуні, задаються багато автомобілістів. Якщо звернутися за порадою до виробників автомобільних масел і масляних фільтрів, то вони в один голос стверджують наступне: для автомобіля, який експлуатується з середньою інтенсивністю, важливо проводити заміну масла в двигуні не менше, ніж один раз на рік. Тобто, мова йде про автомобілі, які за рік намотують дистанцію приблизно 15 тис. км. Якщо водієві часто доводиться здійснювати різкі переходи з їзди на холостому ходу до різкого підвищення оборотів,деталі двигуна непоправно зношуються.

Але крім цього, забруднюється і масло, оскільки в нього потрапляють продукти від тертя рухомих деталей мотора. Все це веде до того, що мастило доводиться міняти частіше. Так, при дуже частих переміщеннях автомобіля на малі відстані і його експлуатації на поганих дорожніх ділянках, серпантинах і важких підйомах, заміну і фільтрів, і масла, проводять вже після пробігу в 7-10 тис. км.

Але навіть якщо ви вже змогли приблизно зорієнтуватися, наскільки часто Вам необхідно проводити заміну масла, виникає ще одне питання: яке масло вибрати?

У цьому питанні ми Вам допоможемо! Великий асортимент сертифікованих олив від найвідоміших виробників ви зможете знайти у нашому магазині «Formula98»